Хочеш смітити? Плати штраф!

Тема благоустрою останнім часом є однією із найгостріших у Лановецькій ОТГ. Здавалося б, чому так? Адже кожна свідома людина прагне зробити свою територію чистою та доглянутою. Та статистика свідчить про інше.

Сьогодні адміністративна комісія при виконавчому комітеті Лановецької міської ради на чолі із головою Вікторією Хом’як розглянула чотири справи щодо адміністративних правопорушень по статті 152 КУпАП.

Ця стаття встановлює відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Такі дії пересічного громадянина тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн).

Зокрема, жителі громади, на яких складено постанови, відмовилися від укладання договору на вивіз ТВП. Таким чином, адміністративною комісією вирішено застосувати штрафних стягнень на суму 1360 грн.

Екологічна культура – основа чистоти нашого місця проживання, а відтак і здоров’я. Комунальна служба не зробить нашу територію чистою доти, доки ми самі не захочемо жити у красивій, квітучій і сучасній громаді.

Вам також може сподобатися...