ХХ сесія Лановецької міської ради: як розвиватиметься ОТГ у 2019?

15 лютого у залі засідань зібралися депутати на чолі із головою Романом Казновецьким на засідання ХХ сесії міської ради.

На порядку денному було 71 питання, з них 65 – земельних.

Щодо програми профілактики злочинності та правопорушень на 2019-2021 роки доповів начальник Лановецького відділення поліції Василь Бурик.. При цьому він зазначив, що завдяки придбаному минулоріч Лановецькою міською радою алкотестеру уже оформлено 9 протоколів за 130 статтею.

Олена Ткачук, директор КУ “Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр» доповіла про програму соціальної реабілітації дітей з інвалідністю на 2019-2020 роки. Ініціатором програми стала міська рада, адже реабілітація дітей з особливими потребами надзвичайно важлива у їх розвитку та вихованні. А оскільки в Лановецькій ОТГ живе 54 таких дитини, то вона просто необхідна. Питання було прийнято одноголосно.

Про програму соціально-економічного розвитку Лановецької ОТГ на 2019 рік проінформував перший заступник міського голови Руслан Задерей. За нею планується реконструкція частини кінотеатру «Супутник» у ЦНАП за програмою «Прозорий офіс», ремонт тротуару від вул. Миру до вул. Сагайдачного, капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Українська та вул. Шевченка, енергоефективні заходи, ремонт спортивного залу та реконструкція даху у Лановецькій ЗОШ №1 ім Ю. Коваля, енергоефективні заходу у Юськовецькій ЗОШ, штучне покриття для дитячого майданчика по вул. Незалежності, роботи на території «Лановецького зооботсаду» тощо.

Також Руслан Задерей доповів про програму сприяння залученню інвестицій до Лановецької ОТГ на 2019-2021 роки та про програму розроблення містобудівної документації на 2019 рік. Обидва питання були підтримані та ухвалені.

Проголосовано за питання щодо утворення робочої групи місцевого економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Лановецької міської ради. Необхідність цього утворення виникла у зв’язку із участю в програмі «DOBRE». Група працюватиме із компонентом МЕР, який допомагає розвиватися громаді шляхом зміцнення територіальної економіки.

Окрім того, депутатами було ухвалено питання про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету на 2018 рік, по якому інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради.

Затверджено два договори про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької ОТГ. Один з них – Тернопільському обласному бюджету на 2019 рік, кошти з якого будуть спрямовані на завершення утеплення фасадів Лановецької ЗОШ №2. Інший трансферт – Лановецькому районному бюджету на 2019 рік, який буде використано на придбання та встановлення натяжної стелі у дві палати терапевтичного відділення Лановецької районної лікарні.

Також Неля Салецька доповіла щодо питання внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Ухвалили питання про передачу в оперативне управління майна комунальної власності міської ради та передачу матеріальних цінностей. Депутатським рішення було прийнято питання про передачу майна з балансу відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради на баланс комунальної установи «Лановецька міська дитяча музична школа». Так, музична школа отримала ударну установку.

Одноголосно було затверджено план роботи міської ради на 2019 рік, щодо якого інформувала секретар міської ради Вікторія Хом’як.

Роман Казновецький подав звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Лановецької міської ради за 2018 рік.

Серед виконаного багато змін у сфері освіти. Зокрема, відкриття Лановецького міського інклюзивно-ресурсного центру, ремонтні роботи у дитячому садочку «Ромашка», придбання спеціалізованого шкільного автобуса, енергоефективні заходи, ремонт спортивного залу та облаштування фізичного кабінету у Лановецькій ЗОШ №2, енергоефективні заходи у Юськовецькій ЗОШ, реконструкція даху у Краснолуцькій ЗОШ, а також впровадження програми «Нова українська школа».

Для дитячого дозвілля було відкрито майданчик із штучними покриттям у Лановецькій ЗОШ №1 ім Ю. Коваля, встановлено дитячі майданчики (76 ігрових елементів) по всій ОТГ тощо.

У сфері благоустрою було оновлено технічну базу – закуплено сміттєвоз, трактор, бульдозер, 254 євроконтейнери для сміття. У 2018 році було відремонтовано тротуар по вул. Вишнівецька – вул. Миру (525 м), освітлено вулиці громади. Важливим рішенням стало врегулювання ситуації із вивезенням твердих побутових відходів. Наразі у всіх пунктах Лановецької ОТГ більшість людей підписали договори щодо цього.

Приємним фактом є співпраця із іноземними партнерами. Зокрема, участь у програмі DOBRE USAID, за швидким грантом якої втілюється Культурний цент родини Єловицьких. Також Угода мерів щодо Клімату та Енергії та партнерство із м. Лінген (Німеччина).

Окрім того, було розглянуто низку земельних питань.

Вам також може сподобатися...