Яким був 2018 рік у Краснолуцькому старостинському окрузі та що планується у 2019?

Сьогодні збори громади щодо підсумків 2018 року відбулися у Краснолуцькому стростинському окрузі. Участь у зборах взяли голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький, секретар міської ради Вікторія Хом’як, перший заступник Руслан Задерей, структури міської ради та в.о.старости Олена Сташук.

Відкрив збори своїм звітом голова ОТГ, під час якого він окреслив бюджет: як дохідну, так і видаткову частину. Також звернув увагу на зміни в освітньому процесі: впровадження НУШ та відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Ланівцях. У Краснолуцькій ЗОШ у цьому році було замінено дах, частину доріг всипано відсівом. Помітний і розвиток благоустрою – міська рада закупила інструмент з метою очистки території села, а також найняла працівника, який цим займається. Лише 52% жителів підписали договір на вивезення твердих побутових відходів, тож голова громади закликав усіх бути активними та дбати про чистоту у своєму селі. Приємним питанням є іноземне партнерство за програмою DOBRE. Так, у Ланівцях минулого року розпочалося облаштування Культурного центру родини Єловицьких – місця відпочинку для усіх жителів громади.

«Сьогодні об’єднання в громади дає помітний результат і ви це можете побачити вже у вашому старостинському окрузі!», – підсумував Роман Казновецький

Окрім того, він разом із жителями визначив перспективні завдання на 2019 рік.. Таким чином, планується ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Краснолуцького старостинського округу, збільшення кількості договорів на вивіз твердих побутових відходів до 90%, продовження облаштування освітлення вулиць, заміна ламп на енергоефективні, облаштування огорожі дитячого майданчика, а також капітальний ремонт частини дороги. У школі планується замінити усі дошки на сучасні та забезпечити навчальний заклад якісною питною водою.

Звернулася до односельчан і в.о. старости Олена Сташук, яка теж вже оцінила зміни у своєму окрузі. Після короткого звіту вона закликала усіх до співпраці та ініціативності, адже лише об’єднавшись можна змінити життя мешканців на краще.

Від активних жителів села слово взяв Володимир Дарморост. Він поділився враженнями від року життя у Лановецькій ОТГ: «Така форма управління і об’єднання є корисною як для нашого села, так і для цілої громади. Ми вже бачимо явні зміни на краще». А ще пан Володимир висловив подяку керівництву громади та свої пропозиції щодо розвитку округу.

Жителі також поповнили список завдань такими пропозиціями: ремонт стелі в дитячому садочку, оновлення лавочок біля церкви, встановлення огорожі біля школи, ремонт та заміна вхідних дверей ФАПу тощо.

Розмова із Краснолуцьким старостинським округом стала продуктивним початком для впровадження змін у 2019 році. А завдяки активності усієї громади рік обов’язково стане ще успішнішим.

Вам також може сподобатися...