DOBRE: робота із громадськістю

У рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) сьогодні у Лановецьку ОТГ завітали експерти. Метою візиту було знайомство із місцевою активною громадськістю, а також презентація проекту «Голос Громади у Місцевому Саморядуванні».

DOBRE складається із кількох компонентів, над якими повинна працювати громада. Тож ця зустріч була спрямована саме на компонент залучення активних людських ресурсів у розвиток території.

Окрім цього, експерти програми розповіли про плани щодо цього компоненту: формування ініціативних груп із залученням молоді, проведення тренінгів для представників громади, школи дебатів для молоді, інтеграційні зустрічі ініціативних груп ОТГ із представниками влади, програма малих грантів, розвиток інструментів участі тощо. Заходи відбуватимуться протягом року та до них будуть залучені представники різноманітних груп громади: від міської влади до молоді.

Зоряна Стецько, експерт програми DOBRE, під час презентації поділилася успішним досвідом інших громад та наголосила, що до успіху приходять лише ті, хто є активними.

Вам також може сподобатися...