Засідання виконавчого комітету

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким. На ньому розглянули чимало питань щодо життя нашої громади та її розвитку.

Виділення матеріальної допомоги – одне із найважливіших питань порядку денного. Так, сьогодні було виділено кошти на лікування хворих – 12 000 грн. Окрім того, допомогу отримали п’ять учасників АТО на загальну суму 5 000 грн. та двадцять учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 10 000 грн.

Також слухалося питання про надання соціальних послуг на дому.

Щодо звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік інформувала начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради Неля Салецька.

Заступник начальника Лановецького КПпБ Андрій Поклонський подав звіт за листопад-грудень 2018 року щодо використання коштів на роботи по благоустрою. Частину з яких було використано на матеріали, транспортні послуги та адміністративні витрати, а також на придбання пластикових контейнерів.

Було внесено зміни до складу опікунської ради, розглянуто питання про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Лановецької міської ради.

Разом з тим, виконавчий комітет прийняв ряд рішень, що стосується захисту законних прав дітей, визнання двох квартир як цілого відокремленого об’єкту, визнання ½ частини житлового будинку як окремого об’єкту тощо.

Всього на засіданні виконавчого комітету розглянуто 14 питань.

Вам також може сподобатися...