Рада регіонального розвитку

У Ланівцях 15 січня відбулася Рада регіонального розвитку. Її мета – підведення підсумків трьох років роботи та розробка стратегії розвитку району на 2019-2021 роки.

Участь у заході взяли очільники області Степан Барна та Віктор Овчарук, керівник Лановецької ОТГ Роман Казновецький, керівники району – Юліан Сірант і Руслана Кушнір, старости сіл, голови сільських рад, депутати усіх рівнів, члени виконавчого комітету Лановецької міської ради, керівники освітніх та медичних закладів, керівники структурних підрозділів міської ради, райдержадміністрації, представники громадської ради, засобів масової інформації та інші.

Перед початком заходу для гостей була проведена екскурсія школою. Так, Степан Барна та Віктор Овчарук завітали у Лановецький інклюзивно-ресурсний центр, де поспілкувалися із педагогами. Голова Тернопільської обласної державної адміністрації зауважив, що нарешті у нашій державі звернули увагу на дітей з інклюзією.

«Я вам дякую за вашу роботу. Разом ми змінимо якість освіти і ставлення до дітей з особливими потребами», – звернувся Степан Барна до присутніх.

Також очільники області відвідали класи Нової української школи та відмітили позитивні зміни у освітньому процесі нашої країни.

Опісля екскурсії стартувала Рада регіонального розвитку. На порядку денному постали питання про децентралізацію, освіту та медицину – три основні галузі, у яких зараз відбуваються великі зміни.

Першим до слова був запрошений голова Тернопільської обласної державної адміністрації – Степан Барна. У своєму виступі він відзначив позитивну динаміку Тернопільської області в розрізі України та нашого району зокрема, протягом 2015-2018 років. Акцент було зроблено на реформи, у яких наша область стала однією із перших, – децентралізацію, безпеку, освіту, медицину.

Голова обласної ради Віктор Овчарук також відмітив ефективні зміни в області та районі. А також зауважив, що потрібно бути єдиними, коли це стосується держави, області та району.

«Головне, що вся робота в краю ведеться заради розвитку громади», – оптимістично виголосив голова Тернопільської обласної ради.

Юліан Сірант, голова Лановецької районної адміністрації, виступив із презентацією розвитку Лановецького району.

Голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький акцентував увагу на розвитку громади. При цьому продемонстрував явні здобутки в галузі освіти, інфраструктури, благоустрою, а також участь у іноземних партнерських програмах.

Голова відмітив, що цього року в Ланівцях відбулася історична подія – перепоховання воїнів УНР, які загинули 100 років тому.

«Державотворення є. Зміни є. І вони працюють!» – зауважив Роман Казновецький.

На завершення він окреслив перспективну стратегію розвитку громади, яка передбачає роботу у сферах освіти, медицини, благоустрою, а також закликав усіх жителів громади до співпраці, адже міська рада завжди відкрита для нових ідей.

Вам також може сподобатися...