Впровадження «Громадського бюджету» та внесення змін до бюджету ОТГ на 2019 рік. Що ще вирішили на сесії міської ради?

Друге пленарне засідання ХІХ сесії міської ради відбулося 26 грудня на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Першими на порядку денному стояли питання щодо внесення змін до міського бюджету 2018 року. 57000 гривень було виділено державою на реконструкцію будівлі Лановецької загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів ім.. Юрія Коваля.

А також депутати затвердили договір про надання міжбюджетного трансферту із Лановецького районного бюджету та Борсуківської ОТГ Лановецькому міському бюджету. Кошти розподілять на заробітну плату разом з нарахуваннями працівникам будинку дитячої та юнацької творчості, музичної школи та міжшкільного-навчально-виробничого комбінату.

Відповідно до цих договорів внесли зміни до бюджету 2019 року – дохідна частина збільшилася на 345000 грн.

Про проект «Громадський бюджет» проінформував перший заступник міського голови Руслан Задерей. Із січня 2019 року його планують впроваджувати у Лановецькій ОТГ. Проект надає можливість кожному мешканцю громади взяти участь у розподілі коштів бюджету ОТГ, створюючи проекти розвитку шляхом голосування за них. Для цього виділено 680000 гривень, половина з них – на втілення великих проектів, інша половина – на малі проекти, які будуть реалізовані в округах громади. Уся інформація щодо впровадження «Громадського бюджету» буде висвітлено на сайті міської ради.

Одним із рішень сесії міської ради було передати в безоплатну позичку Лановецькому відділенні поліції алкотестер «Drager 6820» та комплектуючі до нього.

Також було розглянуто 19 земельних питань.

Окрім того, cекретар міської ради Вікторія Хом’як зачитала лист від Асоціації міст України про можливість онлайн-навчання депутатів на платформі «Phrometeus».

На завершення міський голова привітав усіх присутніх із прийдешніми святами та побажав миру, злагоди та процвітання.

Вам також може сподобатися...