Засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету, який пройшов на чолі із першим заступником міського голови Русланом Задереєм, було вирішено низку питань, що стосуються різних сфер життя нашої громади. Про це далі.

Почали, як годиться, із приємного – вручення нагород із нагоди Дня місцевого самоврядування, який відзначали 7 грудня. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, високий професіоналізм їх отримали в.о старости с. Юськівці Михайло Кутрань та член виконавчого комітету Руслан Рижак.

А далі – до справ буденних. Розглядали справу про адміністративне правопорушення щодо порушення норм благоустрою, яке було оскаржене відповідачем. Ухвалено залишити постанову без змін, а скаргу без задоволення.

Одним із найважливіших було питання щодо схвалення проекту бюджету об’єднаної територіальної громади Лановецької міської ради на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2019-2020 роки. Підтримали рішення усі присутні члени виконавчого комітету.

На порядку денному стояло питання про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та учасникам АТО. Рішення було ухвалене та виділено допомоги на суму 7200 грн.

Крім того, одноразову матеріальну допомогу отримають люди, котрі потребують підтримки через хворобу або критичні життєві обставини. Таких заяв цього місяця надійшло 12. Для цього виділено 9200 грн.

Надати матеріальну допомогу для підтримки та стимулювання інтелектуальної та творчо обдарованої молоді було вирішено Катерині Кухарчук (4000 грн) та Владиславу Стечишину (1000 грн).

Звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою Лановецьким КПпБ подав в.о. начальника підприємства Микола Розевик.

Розглянувши звернення окремих осіб, було ухвалено рішення: про присвоєння адресного номера, про визнання ½ частини житлового будинку як відокремленого об’єкту господарювання, про перереєстрацію на квартирному обліку тощо. Окрім того, було надано дозволи на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності або право користування, яке вони мають.

І на завершення ухвалили рішення про святкування новорічних та різдвяних свят на території міської ради. Театралізоване свято на центральній площі міста з нагоди відкриття новорічної ялинки та різдвяної шопки відбудеться 22 грудня 2018 року о 15:00 год.

Вам також може сподобатися...