День місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня в Україні, коли час підсумовувати зроблене за рік, відзначається День місцевого самоврядування. Це знаковий день для кожного працівника нашої структури. Адже саме органи місцевого самоврядування мають можливість змінювати громаду, робити її такою, якою її хоче бачити кожен з нас – комфортною та красивою.

За традицією сьогодні відбулося святкування в Ланівцях. Тут зібралися люди із активною життєвою позицією, лідери територіальних громад та ті, кому небайдужа доля нашого краю.

Із вітальною промовою до пристуніх звернулися секретар Лановецької міської ради Вікторія Хом’як, голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант, голова Лановецької районної ради Руслана Кушнір та голова Борсуківської об’єднаної громади Іван Друзь. Щирі слова лунали у знак вдячності кожному, хто творить зараз нашу державу та долучається до розвитку громади, міста та району. І, звичайно ж, звучала солов’їна пісня – символ української незламності, свободи, безкінечного оптимізму та віри у краще майбутнє.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну депутатську діяльність, активну участь у громадському житті міста та з нагоди Дня місцевого самоврядування під час свята було нагороджено Ірину Бабич і Олега Домчука – начальника і головного спеціаліста відділу земельних відносин, будівництва та природних ресурсів Лановецької міської ради; Андрія Литвинюка, Валерія Поцелуєва, Володимира Рубця, Олександра Смолія та Вадима Щеглова – депутатів Лановецької міської ради сьомого скликання; Ольгу Полєху – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення, головного бухгалтера Лановецької міської ради; Сергія Рибака – начальника господарської групи обслуговування закладів та установ відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради; Руслана Рижака – члена виконавчого комітету Лановецької міської ради.

День місцевого самоврядування — це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх громадян, депутатів, виборців, які є небайдужими до проблем громади та дбають про її розвиток. Тож з нагоди професійного свята прийміть подяку та вітання! Щиро бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, наснаги, професійного зростання, оптимізму! Нехай плоди нашої праці на благо громади та міста будуть рясними та ефективними!

Також висловлюємо щиру вдячність ветеранам праці місцевого самоврядування, які перебувають уже на заслуженому відпочинку та внесли свій вклад у розвиток нашої громади: Качмарик Ольга Степанівна, Гринчак Галина Сергіївна, Опир Ярослав Ілліч, Носик Віктор Федорович, Осипчук Георгій Михайлович, Коломейцев Анатолій Георгійович, Колиба Любов Самійлівна, Цебрій Андрій Іванович, Франчук Ярослава Іванівна, Демчук Сергій Андрійович, Смосюк Надія Петрівна, Шумило Дарʼя Григорівна, Демидюк Мирослава Борисівна, Кухаренко Володимир Павлович, Василишин Надія Мефодіївна, Цебрій Любов Петрівна, Киричук Іван Олексійович, Багрій Валентина Михайлівна. Живіть довго і щасливо, будьте здоровими!

Не можна не згадати і колишніх очільників міста – Ткачука Івана Панфіловича, Ткачука Ярослава Івановича, Бойчука Данила Бенедиктовича, Романчука Ярослава Прокоповича, яких вже, на жаль, немає з нами. Вічна їм пам’ять!

Дякуємо кожному, хто вклав частинку душі у розвиток нашої громади, хто досі іде цим складним, але правильним шляхом та тим, хто ще долучиться до цієї надважливої справи!

Вам також може сподобатися...