Ланівчани відзначають День Гідності та Свободи

Біля пам’ятника «Борцям за волю України» сьогодні зібралися усі небайдужі містяни. Тут відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Це свято є знаковим для сучасної історії нашої держави. Об’єднавши початки двох революцій, Помаранчевої та Революції Гідності, воно стало символом незламності та свободи української нації.

На знак вшанування пам’яті про героїв захід розпочався із урочистого покладання квітів. О. Мирон Бречко відправив молебень за душі загиблих за Україну. Продовжилося зібрання промовами очільників райдержадміністрації, районної та міської рад. Міський голова Роман Казновецький наголосив на силі єднання українського народу. «Бо лише так ми можемо змінити власну країну та зробити для неї щось важливе. Так ми зробили і в 2004 році, так зробили у 2013. Так ми творимо власну історію – лише разом» – запевнив він.

І, звичайно ж, лунала сьогодні українська пісня. Адже що б не відбувалося у нашій країні, пісня супроводжує нас усюди.

Традиційно завершився захід гімном України – нашим незмінним символом.

Незважаючи на холод, серця усіх присутніх були зігріті пам’яттю про героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє. І вшановувати їх такими подіями, як сьогодні – наш безпосередній обов’язок. Це той мінімум, який ми можемо зробити в знак поваги та пам’яті про українських борців за волю.

Слава Україні! Героям Слава!

Вам також може сподобатися...