Конкурс «Молодіжна столиця України»

У залі засідань міської ради відбулася зустріч активної молоді Лановець із регіональним координатором національного конкурсу «Молодіжна столиця України», головою правління ГО «Спілка молодіжного самоврядування» Ігорем Проциком. Мета цієї зустрічі – презентувати та популяризувати серед молодих активістів конкурс «Молодіжна столиця України», який відбувається уже другий рік поспіль. Присутніми були представники міської ради, районної державної адміністрації, вчителі та учні міських шкіл.

Конкурс «Молодіжна столиця України» – ідеальна можливість для міст та містечок для покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні. Його основна мета – налагодження діалогу між містом та молодими людьми. Вона співпадає із бажаннями органів місцевого самоврядування нашого міста, а відтак вони зацікавлені в участі у конкурсі та готові до залучення молоді у розвиток Лановець.

«Перемагають не ті, у кого все є, а ті, хто хоче розвиватися», – зазначив Ігор Процик. А цього і нам, і молоді міста точно не позичати. Тож вперед до підкорення нових вершин!

Вам також може сподобатися...