Підсумки двох останніх пленарних засідань сесій міської ради – перші кроки добровільного приєднання до Лановецької ОТГ

Кілька тижнів тому Снігурівський сільський голова А.М.СЕНИК та секретар Чайчинецької сільської ради Н.М.БУДНІК в черговий раз підняли питання приєднання їхніх населених пунктів до Лановецької міської об’єднаної територіальної громади. За результатами громадських обговорень, на яких мешканці даних сіл мали нагоду не лише почути переваги приєднання, а й обговорити проблемні питання, прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади. Відповідні рішення з пропозицією про приєднання були надіслані на розгляд Лановецькій міській раді.

За підсумками шістнадцятої сесії міської ради депутатами надано згоду на добровільне приєднання територіальних громад сіл Снігурівка, Мала Снігурівка та Маневе Снігурівської сільської ради, села Чайчинці Чайчинецької сільської ради до Лановецької міської об’єднаної територіальної громади (Лановецької міської ради) з центром у місті Ланівці.

Наступним кроком порядку добровільного приєднання утворено розпорядженням міського голови спільну робочу групу з підготовки проектів рішень про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади. В результаті сімнадцятої сесії міської ради, сесій сільських рад прийнято рішення про схвалення даних проектів, які згідно з статтею 8-2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» направленні в Тернопільську обласну державну адміністрацію для надання висновку щодо відповідності цих проектів Конституції та законам України. Наразі очікуємо відповідь.

Вам також може сподобатися...