Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради

Жовтневе засідання виконавчого комітету міської ради відбулося під головуванням міського голови Романа Казновецького. Обговорено та ухвалено низку питань, які стосуються забезпечення життєдіяльності громади.

У ході засідання було затверджено новий склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лановецької міської ради, в завдання якої входить розгляд справ про адміністративні правопорушення. Головою стала Хом’як В.В., заступником – Задерей Р.В.

Також визначено уповноважених осіб, які мають право складати протоколи адміністративних правопорушень: Ходановича С.В. – начальника відділу інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства, Розевика М.О. – в.о. начальника Лановецького комунального підприємства по благоустрою. Нагадуємо, що згідно з рішеннями виконавчого комітету від 28 жовтня 2016 року № 140 та від 26 квітня 2018 року № 87 такими особами ще визначено старост сіл, які входять до громади та Поклонського А.М. -заступника начальника Лановецького комунального підприємства по благоустрою ‒ інспектора з питань благоустрою.

На порядку денному стояло питання про надання одноразової матеріальної допомоги особам, котрі потребують підтримки через хворобу або критичні життєві обставини. Зокрема з такою метою було виділено 15 900 грн. Також схвалено рішення про надання одноразової матеріальної допомоги трьом особам, які брали участь в антитерористичній операції (учасникам бойових дій), на загальну суму 3000 грн.

В.о. начальника Лановецького комунального підприємства по благоустрою Розевик М.О. подав звіт про роботу підприємства.

Важливим рішенням було створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Така комісія буде координувати роботу щодо забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

Також було створено комісію з питань евакуації, котра здійснюватиме планування, підготовку і проведення комплексу евакуаційних заходів щодо організованого вивезення (виведення) населення з територій, де можливий вплив наслідків надзвичайних ситуацій і розміщення його в безпечних зонах.

На засіданні виконавчого комітету було переглянуто справу про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП (порушення правил благоустрою). Рішенням було ухвалено змінити захід стягнення з 680 грн. до 510 грн.

За результатами розгляду звернень від фізичних та юридичних осіб щодо видалення зелених насаджень на території громади, і актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідні рішення.

Pозглянувши звернення суб’єктів господарювання та з метою приведення адрес домоволодіння та земельних ділянок у відповідність, члени виконавчого комітету змінили ряд адресних номерів об’єктам нерухомого майна.

Вам також може сподобатися...