Пресвята Богородице, бережи Україну!

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. Це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі. Мабуть і символічно, що 14 жовтня увібрало в себе і релігійні і національні аспекти – це Пречиста Богородиці, День козацтва, День створення УПА та День захисника України.

Козацтво – це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет і в душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Сьогодні вшановуємо і тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий подвиг і самопожертва стали символом людського духу і відваги.

Ми вітаємо також молодих, які свідомо одягли військову форму і боронять рідну землю. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були і є опорою своїх коханих, синів, братів.

У цей святковий день всіх козаків вітаємо зі святом, і бажаємо міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Всім захисникам України миру, тепла в душі, успіхів на Вашому нелегкому шляху і міцного чоловічого духу, щоб втілити в життя все задумане і бажане.

Нехай Пресвята Богородиця й надалі береже Україну під своїм Покровом!

Вам також може сподобатися...