Центр інклюзивної освіти запрацював у Лановецькій громаді

Поточний 2018 рік став знаковим у впровадженні інклюзивної освіти в України для тих діток, які мають особливі освітні потреби. Метою інклюзивного навчання є покращання навчального середовища,  в якому вчитель і учні відкриті до різноманіття, де гарантується забезпечення потреб учнів і повага до їх здібностей та можливостей бути успішними.

Лановецька громада теж не залишилась осторонь в реалізації прав дитини на отримання якісної освіти і 20 квітня депутатами Лановецької міської ради було прийнято рішення про створення Комунальної установи «Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр» на базі Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (опорна школа). І ось сьогодні, 5 жовтня, двері центру офіційно відкрилися для наших діток. Привітати директора Олену Ткачук і усю нашу громаду із цією подією завітала делегація із Тернопільської облдержадміністрації – голова Степан Барна, начальник управління освіти і науки Ольги Хома.

Міський голова Роман Казновецький наголосив на тому, що єдність депутатів у прийнятті рішень, віра і розуміння необхідності у такому центрі для нашої громади – були рушійними силами і він щиро вірить, що усі дітки, які тут навчатимуться, відчують себе повноцінними членами нашого суспільства і громади в тому числі.

На оснащення Лановецького Центру з державного бюджету виділено 160 000,928 грн., з них освоєно 129 000, 543 грн. З міського бюджету на проведення ремонтних робіт залучено 70 000, 00 грн. Зараз Центр готовий до роботи і ми щиро віримо, що це перший, але дуже важливий крок, для спростування будь-яких висловів про нерівність отримання та надання якісних освітніх послуг для усіх, без винятку, дітей нашої громади.

Вам також може сподобатися...