Активна громада за спорт і спортивний дух

Про спорт потрібно не говорити, а творити його. Саме таку позицію зайняла держава спрямовуючи кошти на розвиток футболу України. Так, на території Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля побудоване футбольне поле з штучним покриттям. Воно є хорошим доповненням до повноцінного спортивного розвитку молоді та популяризації здорового способу життя. Розпочався новий навчальний рік, а разом з тим відкрилися нові можливості для навчань, тренувань і т.д.

Згідно з бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на будівництво Лановецького футбольного поля виділено з державного бюджету 750 000,00 грн., з міського – 621 566,00 грн.

Сьогодні ж кращі молоді спортсмени перерізали стрічку в присутності голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, Лановецького міського голови Романа Казновецького, голови Лановецької райдержадміністрації Юліана Сіранта, тим самим відкривши це поле для змагань та спортивних протистоянь. Для дітей і про дітей – головний лозунг сьогодні. Тепер чекаємо любителів футболу та вболівальників для активної гри!

Вам також може сподобатися...