За добре серце й батьківську любов – низький уклін усім усиновлювачам

Осінній час дивує нас своїми погодними примхами, однак у останній вересневий тиждень ми відзначаємо особливої душевної теплоти свято – День усиновлення, яке не випадково співпадає із релігійним днем Віри, Надії і Любові. Усиновителі – люди доброї волі, сильні духом та відважні, це люди, чиє серце переповнене любов’ю, щирістю та бажанням усім допомогти. Тож, напередодні цього дня, усиновителі Лановеччини зібралися для святкування – за чашкою теплого чаю, щирою розмовою та українською піснею. Непроста доля дітей, які в силу тих чи інших обставин, залишилися без батьківського піклування, однак їм поталанило віднайти людей, які не лише замінили біологічних батьків, а й подарували їм сім’ю.

За вагомий особистий внесок у забезпеченні права дитини на виховання в сімʼї, вирішенні питань її соціального захисту та всебічного розвитку подякою Лановецької міської ради, Лановецької районної ради, Лановецької райдержадміністрації нагороджено:

– прийомних батьків БАЗИЛЮК Людмилу Петрівну та БАЗИЛЮКА Миколу Михайловича;

– прийомних батьків ГЕРАСИМЕНКО Людмилу Севастьянівну та ХОМ’ЯКА Олександра Анатолійовича;

– піклувальника КОЛЕСНІК Галину Лук’янівну;

– опікуна СЛІПЧЕНКО Ганну Терентіївну;

– піклувальника СИРОТЮК Людмилу Михайлівну;

– опікуна СЕМЕНИШИН Феофанію Прокопівну;

– опікуна, піклувальника ОШУРКЕВИЧ Лідію Василівну.

Ми дякуємо за жертовність, любов, якою так щедро діляться наші усиновлювачі. Дай вам Боже здоров’я, терпіння та Господнього благословення.

Вам також може сподобатися...