Підсумки діяльності галузі освіти Лановецької громади до початку 2018/2019 навчального року

В господарському підпорядкуванні відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради знаходиться 17 закладів освіти (4 школи, 3 філії, 1 позашкільна установа, 7 закладів дошкільної освіти, 1 міжшкільний навчально-виробничий комбінат та 1 мистецький навчальний заклад). Протягом навчального року та літніх канікул проводилися поточні ремонти приміщень і обладнання.

Завершено роботи щодо будівництва футбольного поля зі штучним покриттям на спортивному майданчику по вул. Шкільній в м. Ланівці. На будівництво футбольного поля освоєно 750 тис. грн. з державного бюджету та 682 тис. 109 грн. з місцевого бюджету.

Продовжуються ремонтні роботи у комунальній установі «Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр». З міського бюджету на ремонт приміщення виділено 50 тис. грн. Також освоюються кошти з державного бюджету в сумі 144 тис. грн на оснащення Центру.

Для оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання за кошти освітньої субвенції та обласного бюджету здійснено закупівлю кабінету фізики для Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на суму близько 1 млн.грн.

Цьогоріч за шкільні парти у загальосвітніх закладах комунальної власності Лановецької міської ради сіли 1462 учні. З них 166 – першокласники.

Першими вступили у навчальний рік по-новому першокласники. Адже стартувала “Нова української школа”. Найголовніше – ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Однак, щоб цей проект повноцінно реалізувати, окрім підготовки вчителів, потрібно також створити необхідне навчальне освітнє середовище.

Дошкільною освітою охоплено 488 дітей.

У 2017-2018 навчальному році позашкільною освітою було охоплено 445 вихованців, які займалися у 30 групах за 4-ма напрямками:

• науково-технічний напрям – 7 груп;

• туристсько-краєзнавчий – 2 групи;

• еколого-натуралістичний напрям – 4 групи;

• художньо-естетичний напрям – 17 груп.

У комунальній установі «Лановецька міська дитяча музична школа» – 156 вихованців.

У міській комунальній установі «Лановецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат» – 35 учнів.

Вам також може сподобатися...