Шкільний дзвінок знову пролунав на Лановеччині

Першовересневий сонячний день став знаковим для школярів Лановеччини – їх за шкільні парти знову скликав дзвінок. Для когось ця подія перша, для когось – остання. Радіємо, що як ніколи, міська рада не була осторонь підготовчого процесу навчальних закладів громади до початку нового прогресивного навчального року. Першачки здобуватимуть ази науки за методикою Нової української школи, решта учнів теж відчують позитивні та явні освітні зміни, впровадженні профільним міністерством.

Міська рада радо вітає усіх школярів Лановеччини із святом і бажає плідного навчання, терпіння, мудрості та наполегливості. На свято Дня знань завітала до громади і заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Світлана Беспоповцева, яка, безпосередньо, відвідала опорний заклад – Лановецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де вручила сертифікат оновленого кабінету фізики. Зазначимо, що нову комп’ютерну техніку, дидактичні матеріали та оснащення для цього класу вдалося придбати за державні кошти.

Свято знань відбулося, а далі – тривалий процес здобуття усіх вершин знань, тож, шановні педагоги та школярі, успіхів вам у цьому!

Вам також може сподобатися...