Лановецька громада на шляху до DOBRE

«Децентралізація – це добре» – лозунг проекту DOBRE, який працює за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у семи областях,зокрема і в Тернопільській. DOBRE має дві основних цілі: підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ та допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг. Лановецька міська рада також спрямувала свої зусилля для проходження в цей проект, завдяки якому формується потужна управлінська структура та збагачується громада.

Сьогодні у залі засідань міської ради зібралася ініціативна група із числа керівництва громади, священнослужителів, підприємців, освітян, медиків, ЗМІ, жителів ОТГ, членів громадських організацій і інші. «Майбутнє – це стратегія розвитку на 5 років, і без неї ніяк», – зазначив програмний спеціаліст проекту DOBRE Михайло Козирєв, який акцентував увагу на тому, що зараз проходить третій тур набору ОТГ для їх навчання, розвитку та реального втілення в життя ряду проектів, які охоплюють різні галузі життєдіяльності громади. Визначення пріоритетної послуги, розроблення планів місцевого економічного розвитку, залучення мешканців до прийняття рішень, креативи з молоддю, господарювання прозоре і чесне – такі основні принципи роботи проекту DOBRE. Один із спеціаліст проекту Михайло Олійник зазначив, що вкладаючи значні кошти, ми вимагаємо реальних дій та успішного результату.

Після численних обговорень і дискусій та в ході голосування, було прийнято рішення про реалізацію проекту «Культурний центр родини Єловицьких», де планується створити свою платформу для продукування та популяризації україномовного продукту – це і кіно, і музика, і зустрічі та інше. Тобто, це має бути повністю сучасний простір із наявними технологіями та можливостями, який буде використовуватися жителями громади для визначення суспільно-важливих аспектів із життя Лановецької ОТГ.

Про результати цього туру ми повідомимо згодом.

Вам також може сподобатися...