Із Днем народження тебе, Україно!

«За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ» – саме із цими словами і сьогодні наш український народ виборює собі право на щасливе майбутнє. Вже двадцять сім років наша ненька Україна формується як самодостатня і незалежна країна, конкурентоспроможна і самостійна. Щороку наша Лановецька громада долучається до святкових заходів з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України. Тож, на центральній площі міста, зібралися усі, кого об’єднує синьо-жовтий стяг, український гімн та прагнення розвивати свою Батьківщину. Центральний прапор був піднятий представниками «Пласту», який діє у с. Вишгородок, громадськість поклала квіти до пам’ятника борцям за волю і незалежність України. А далі – концерт «Благословенні будьмо і єдині, в одній родині, в незалежній Україні», під час якого міський голова Роман Казновецький вручив грамоти за сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня Незалежності України Оксані Довгалюк, Сергію Войцещуку, Святославу Кочкіну, Олексію Філюку, Тетяні Бикові. Ми пишаємося досягненнями та працею кожного жителя громади, який працює на благо Лановецької громади, на розвиток України.

У цей день не забули і про тих героїв, які поклали своє життя за незалежність України уже під час теперішніх протистоянь. Це Юрій Коваль, Сергій Бібко – герої сьогодення, прототипи сучасних нащадків козаків. На їх могили були покладені квіти в знак пам’яті і шани за їх жертовність.

День незалежності України – це дата народження Батьківщини багатомільйонного українського народу, який, ми впевнені, здобуде перемогу над агресором і розвине країну як сучасну європейську самостійну державу.

Вам також може сподобатися...