Запорука надання якісних житлово-комунальних послуг – своєчасний розрахунок за їх споживання

Шановні споживачі!

Лановецьке КПпБ просить вас вчасно розраховуватися за отримані послуги по  вивозу твердих побутових відходів та в подальшому не допускати накопичення боргів.

Через несвоєчасну сплату та непогашення  боргів  за вивіз твердих побутових відходів  страждає не тільки комунальне підприємство, а й уся Лановецька ОТГ.

Абонентська плата – це основне джерело розвитку нашого підприємства і якщо вчасно не надходять кошти, то ні про розвиток,  ні про своєчасне та якісне прибирання ми не можемо говорити. Заборгованість тягне за собою і зрив графіку вивезення сміття, не дає можливості своєчасно  купувати паливно-мастильні матеріали, сплачувати податки, виплачувати заробітну плату працівникам підприємства, які щоденно виконують нелегку роботу.

Тож, шановні споживачі, звертаємо вашу увагу на те, що невчасна оплата  за житлово-комунальні послуги з Вашої сторони є порушенням низки законодавчо-нормативних актів, а саме: Закону України “Про житлово-комунальні послуги”,  Житлового кодексу України,  що в подальшому тягне за собою настання відповідальності за несвоєчасне здійснення платежів за спожиті комунальні послуги.  Чистота і порядок в нашій Лановецькій ОТГ залежить багато в чому від Вас самих, а саме від культури поводження з твердими побутовими відходами.

З повагою адміністрація Лановецького КПпБ!!!

Вам також може сподобатися...