Не виконуєш обов’язки – відповідальність миттєва, або ж дитячі інтереси понад усе!

Про питання відібрання п’яти дітей у батьків, які систематично не виконують свої обов’язки, не покращують умови проживання, зловживають алкогольними напоями та не забезпечують конституційні права та гарантії дітей на життя, виховання і т. д., терміном на один рік йшлося на черговому засіданні комісії захисту прав дітей Лановецької міської ради. Такі рішення даються нелегко, однак комісія завжди діяла і діятиме в інтересах дітей і в разі виникнення загрози їх здоров’ю та життю – заходи із профілактичних стають конкретними та радикальними.

Зараз малеча перебуває у Лановецькій комунальній центральній лікарні,адже у однієї дівчинки діагностували одностороннє запалення легень, а в інших двох – бронхіт. Підніматиметься і питання позбавлення батьківських прав батька, який застосовував до дітей фізичне і психологічне насилля.

Нагадаємо, що рейди по кризових сім’ях, систематично і без попередження відбуваються по усій території громади, тож питання належного догляду за дітьми стоїть на контролі у міській раді.

Вам також може сподобатися...