Бюджет, земельні питання та ряд інших економічно важливих моментів обговорювали депутати міської ради

Сьогодні відбулося чергове засідання сесії Лановецької міської ради, на якому депутати підтримали усі питання, чим засвідчили свою єдність в прийнятті важливих для громади рішень. Розпочалося засідання із звернення голови Громадської організації «Воїни АТО Лановеччини» Дмитра Харчука, який наголосив на важливості прийняття міської програми фінансової підтримки ГО «Воїни АТО Лановеччини на 2018 рік. Депутати підтримали це рішення як і два інших, а саме два про депутатські звернення депутата міської ради Вадима Щеглова. Начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради Неля Салецька проінформувала обранців про основні бюджетні зміни, а саме:

  • про надання міжбюджетного трансферту із міського бюджету районному на виготовлення детального плану території, земельної ділянки площею 4,501 га під сміттєзвалище;
  • про створення цільового фонду як скарбнички розвитку та підтримки соціально-культурної інфраструктури населених пунктів міської ради. Джерелами доходів цього фонду можуть бути добровільні внески, гранти і дарунки, інші джерела незаборонені законодавством. Кошти обліковуватимуться у казначействі і будуть мати суто цільовий напрямок використання;
  • про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, а саме: придбання сміттєвоза та трактора із косаркою за кошти державної субвенції на розвиток громади; на оснащення кабінетів інклюзивної освіти; на обладнання початкових класів Нової української школи, співфінансування якої від міської ради становить 10%; оздоровлення, ремонт автобуса та ряд інших поточних фінансових моментів.

Не менш важливими питаннями порядку денного були встановлення ставок єдиного податку, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, ставок із сплати земельного податку та пільг на них. До пільгової категорії відносяться ветерани військової служби, сім’ї, де виховуються діти-інваліди, учасники бойових дій та вдови учасників бойових дій.

Усі питання порядку денного, включаючи і земельні, були проголосовані «За» депутатами Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...