«І струни душі моєї, нехай бринять у вашій оселі», – світовий геній Іван Марчук завітав до Лановецької міської ради

Початок нового робочого тижня ознаменувався не абияким успіхом, адже із дружнім візитом до міської ради завітав  український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, почесний громадянин Тернополя і Києва, який потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, виходець із Лановеччини – Іван Марчук. Про художні надбання Івана Степановича знають на 5-ти континентах планети Земля.

Несподівана зустріч із митцем світового рівня стала знаковою, адже Іван Степанович презентував книгу із своїми роботами із словами: « І струни душі моєї нехай бринять у вашій оселі. А думи мої нехай бентежать вас, втішають вас», – зазначив художник. А й справді – картини Івана Марчука запрошують нас у світ непізнаності і реальності водночас, хвилюють і веселять, надихають на вчинки і приземляють.

Під час теплої душевної розмови із міським головою Іван Степанович піднімав актуальні питання масової міграції українців, культурного їх розвитку. Щиро вірить, що колись ще закладена капсула у м. Києві під центр імені Марчука, врешті-решт переродиться в культурний осередок України. Зазначив Іван Степанович і те, що місто Ланівці видозмінилося і побажав і надалі працювати на благо рідного краю, приділяючи значну увагу саме духовності та культурі.

Лановецька міська рада щиро дякує Івану Марчуку за несподіваний, але дуже приємний, візит, за щиру бесіду, мудрі поради. Віримо, що визначні вихідці з Лановеччини, популяризуватимуть наш край своїм безмежним талантом і надалі.

Вам також може сподобатися...