Дорогі краяни!

Вже втретє, 8 травня, ми відзначаємо як День пам’яті та примирення на теренах Лановеччини – згадуємо час, коли Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок у боротьбі з нацизмом. У ці травневі дні у кожній родині нашого краю згадують про рідних, які були на війні, або не повернулися з неї. Ми розуміємо, що у переможній битві нашого народу в роки Другої Світової війни, народилися й загартувалися нові нетлінні цінності національної гідності, жертовності, які не підлягають сумніву.

Шановні ветерани! Цьогоріч ми святкуємо 73 річницю Перемоги – і цим завдячуємо саме Вам. Серце кожного українця сповнено пам’яті про мільйони мужніх і незламних українців, про жертовність захисників в ім’я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

У цей день низько вклоняємося ветеранам, які своєю звитягою наближали світлий день визволення України від нацистських загарбників. Здоров’я Вам і довголіття, вельмишановні визволителі!

Вам також може сподобатися...