Святкування 35-річчя футбольної команди «Горинь» в с.Юськівці

29 квітня 2018 року о 11 год. в с. Юськівці Лановецього району відбулося святкування 35-річчя футбольної команди «Горинь». Свято розпочалося виступом народного духового оркестру, який виконанням кількох творів скликав зацікавлених до будинку культури.

Приємно що на свято з’явилися майже всі ветерани, які в 1983 р. створювали команду: Володимир Мороз, Володимир Папернюк, Віктор Дарморост, Віктор Максимлюк, Віктор Казмірчук, Валерій Казмірчук, Віталій Красюк, Олександр Мельник, Віктор Безбах, Володимир Мартинюк, Олег Черняк, Валерій Сувалко, Володимир Берчун, Михайло Бодань, Анатолій Пивоварчук та інші.

У фойє будинку культури футболісти і глядачі мали змогу на стенді оглянути коротку історію розвитку футболу в Юськівцях.

З привітальним словом як до ветеранів, так і до футболістів молодших поколінь, звернулися ведучі заходу – Сніжана Кузьменюк та Ірина Василишин.

Від ветеранського складу виступили Віктор Дарморост – багаторічний тренер, капітан команди (сьогодні директор сільської школи) та Валерій Казмірчук. Вони висловили вдячність своїм товаришам за їх багаторічну працю в розвитку юськовецького футболу, натхнену працю багатьох поколінь футболістів на користь юськовецької громади, підтримання іміджу села як на Лановеччині, так і на Тернопіллі. Адже «Горинь» на протязі 35 років не пропустила ні одного сезону: брала участь в чемпіонаті області та чемпіонаті району.

В.о старости с. Юськівці Михайло Кутрань привітав ветеранів футболу та побажав надалі радувати своїх прихильників іграми та перемогами. Хвилиною мовчання присутні вшанували футболістів, які не дожили до сьогоднішнього дня, але внесли величезний вклад у розвиток юськівецького футболу: Володимира Максимлюка, Валерія Ратушко, Володимира Боданя, Феодосія Боданя, Сергія Денисюка.

Змістовні художні номери були подаровані як футболістам, так і всім глядачам, учнями Юськовецької школи, саксофоністом Богданом Собчуком, народним аматорським колективом районного будинку культури під керівництвом Софії Рижевської «Передзвін» в складі: Каріни Кравчук, Світлани Йордовської, Людмили Огродової.

Після урочистої зустрічі в будинку культури свято було продовжене на стадіоні с. Юськівці. Відбулася чергова зустріч команд «Горинь» Юськівці та с. Печірна. З рахунком 7:0 перемогу здобула «Горинь».

Проте найзапекліший матч відбувся між ветеранами та теперішнім складом ФК «Горинь» Юськівці. Після напруженої боротьби, з рахунком 3:1, перемогу здобули «ВЕТЕРАНИ».

На завершення, в.о. старости нагородив грамотами та ювілейними медалями учасників матчу.

Слова подяки висловлюємо виконавчому директору відокремленого підрозділу “Агрофірма “Світ Поділля” ТОВ “Волочиськ-Агро” Якову Вигонному, підприємцю Валерію Казмірчуку, футболістам-ветеранам Володимиру Морозу, Михайлу Боданю, Віктору Дарморосту – за допомогу в організації святкування.

Вам також може сподобатися...