«Я твердо вірю, що Україна буде з українською піснею та українським танцем», – Іван Курилюк

Вчора феєрія пісні та танцю захопила ланівчан у районному будинку культури, куди із виступом завітав Івано-Франківський національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія». Народні інструменти, костюми, бездоганний вокал та вправні рухи – усе присутнє у вокально-хореографічному колективі, заснованому ще у 1939 році. Сьогодні балетмейстером «Гуцулії» є народний артист України Іван Курилюк, який є і куратором нашого зразкового хореографічного ансамблю «Ольвія» (Ольга Голишева). Нагадаємо, що саме Іван Васильович допомагав із постановкою танцю на Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П. Вірського для нашої «Ольвії», тож і не дивно, що в залі будинку культури зібралися його вихованці з батьками та поціновувачі українського танцю. Не менш приємними були і слова самого Івана Курилюка про вдячність Лановецькій міській раді та міському голові Роману Казновецькому зокрема, який, на його думку, щиро вболіває за лановецькі таланти та докладає максимум зусиль для розвитку молоді Лановеччини.

«Танець як сонячна сповідь моя» – книжку із такою назвою було презентовано міській раді, на сторінках якої закарбовано подяку та слова вітання від міського голови, є фото виступів лановецької «Ольвії». Такий цінний подарунок є не лише ознакою поваги, а й мотивацією для подальших успіхів Лановець на всеукраїнському рівні.

«Танець – це мій пульс, биття мого серця, моє дихання. Це ритм мого життя», – таке професійне кредо Івана Курилюка, яким він із задоволенням ділиться із нашими ланівчанами. Цінуємо кожну мудру пораду, дякуємо за всесторонню допомогу та віримо, що разом прославлятимемо українську пісню та танець.

Вам також може сподобатися...