Формування інфраструктури громади як запорука її розвитку

10 квітня 2018 року у Лановецькій міській раді відбулася зустріч міського голови Романа Казновецького з начальником управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури та будівництва департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації Олександром Королюком та представником Відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Тернопільській області Наталією Онищук.

На нараді йшлося про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованої на формування інфраструктури ОТГ у поточному 2018 році. Наголошувалося, що механізм отримання субвенції відбуватиметься в три етапи і передбачає подачу проектної заявки, в якій зазначаються загальні характеристики проекту.

Зазначимо, що міська рада має намір закупити автогрейдер за рахунок такої субвенції і це дасть змогу профілювати і планувати укоси і площі, переміщувати і розрівнювати сипучі будівельні (інші) матеріали, сніг, грунт, виконувати поставлені завдання з меншими експлуатаційними витратами. Дороги населених пунктів Лановецької громади зараз не у найкращому стані і придбання зазначеної техніки дозволить оперативно та якісно покращувати дорожнє покриття. Тож, це буде наступним важливим кроком, спрямованим на вирішення першочергових проблем місцевого населення.

Вам також може сподобатися...