Зробимо життя щасливим для дітей – здійснення мрії під назвою «Дитячий Світ»

Завдяки ініціативі та підтримці Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID проводився Всеукраїнський конкурс серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».

Представлено номінації – «Краща ідея дружнього до дитини міста (селища, села)» та «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)». Всього на конкурс подано 140 проектів з усієї України.

«Ланівці – місто, дружнє до дитини» – таку ініціативу запропонували члени учнівського самоврядування Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля.

Зараз дуже жвавим є процес щодо покращення умов для дітей у місті, починаючи від народження до повноліття. Щоб створити умови для кращого розвитку школярі репрезентують дорослим дитячу думку про проблеми під назвою «Зробимо життя щасливим для дітей».

Методом мозкового штурму, учні запропонували ряд проектів, які могли б покращити умови для розвитку дітей. Одним з пріоритетних виявився проект дитячого розважально-пізнавального центру під назвою «Дитячий Світ», в якому буде створено комфортне середовище для відпочинку і розвитку.

«Дитячий Світ» – комплекс послуг для населення, а також проведення культурно-масових заходів та різних акцій на допомогу дітям з малозабезпечених сімей, дітям з особливими освітніми потребами та дітям, що перебувають під опікою та піклуванням.

Проектом передбачається:

  • м’яка ігрова кімната (дитячий садок на годину);
  • розвивально-пізнавальна кімната, де будуть використовуватися ігри, що сприятимуть розвитку логіки, фантазії та пам’яті;
  • розважальний комплекс (замки, гойдалки, каруселі, надувні гірки, батути, дитячий електропотяг, радіокеровані моделі);
  • кімната для проведення культурно-масових заходів (виставки робіт, творчі вечори, конференції, майстер – класи);
  • кінотеатр;
  • дитяче кафе на 30 місць.

Сучасні діти креативні, комунікабельні, більше цікавляться тим, що відбувається навколо, більше хочуть використовувати різноманітні можливості. Ми всі сподіваємося, що цей проект реалізує вирішення тих проблем, з якими стикаються батьки у громаді.

А також дякуємо організаторам за можливість висловити свої побажання щодо покращення життя у місті.

Вам також може сподобатися...