Шановні ланівчани!

Комунальним підприємством по благоустрою продовжуються роботи щодо укладання договорів з жителями міста на вивіз твердих побутових відходів. Спільно з районним відділенням поліції в поточному місяці складено вже 6 адміністративних протоколів на громадян, які не мають згаданих договорів і, відповідно, вивозять сміття на стихійні звалища.

Нагадуємо, що категорично забороняється складування сміття на прилеглій території. Відповідальність за належний санітарний стан прилеглої території несуть власники, балансоутримувачі, орендарі.

Згідно з правилами благоустрою на території міської ради власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок в обов’язковому порядку зобов’язані укладати договори на вивезення твердих побутових відходів з особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг та забезпечують роздільне збирання побутових відходів (ст. 35-1 ЗУ “Про відходи”). (Невиконання статті 35-1 ЗУ «Про відходи» тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Вам також може сподобатися...