А сотню вже забрали небеса…

Чотири роки тому в історію незалежної України було вкладено аркуш про мужність, жертовність, волю та свободу українського народу, про героїзм молодої нації, яка повстала проти свавілля та зради – це сторінка про героїв Небесної сотні. Час плине, а пам’ять залишається.

Важко жити в час змін, однак розуміємо, що саме за розвиток та європейський шлях стояв український народ на барикадах, потерпав від кийок беркутівців, зігрівався щирими надіями та мріями на щасливе завтра. Сьогоднішні ж зміни демонструють, що все було недарма – ми переосмислили свою роль у державотворенні, відповідаємо за свої дії та майбутнє нашої громади. І цьому всьому передував подвиг Небесної сотні. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!

Ми живемо в час Героїв, і ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності зараз на Сході, вони організовують допомогу нашим воякам, своєю щоденною копіткою роботою вони допомагають країні вийти з кризи. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави. І за це їм поклін і шана!

Багаторічна боротьба українців за вільне та щасливе майбутнє не завершена. Віримо, що вже скоро величний державний гімн зазвучить від Карпат і до Донбасу, а Небесна сотня споглядатиме із неба з гордістю за кожного, хто продовжив їх боротьбу за Україну.

Слова Україні! Героям Слава!

Вам також може сподобатися...