Дорога лановецька громадо!

Щиросердечно вітаю вас зі світлими та радісними святами — з Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один рік нашої історії — неоднозначний та складний, події якого змінили наше життя і запам’ятаються своїми перемогами та поразками. Та попри всі труднощі ми змогли гідно подолати усі перепони. Рік, що минає, збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Важливим та історичним стало об’єднання однодумців в одну перспективну та сильну громаду, тож у новому, 2018-му, ми маємо над чим працювати і віримо, що усі мрії та сподівання реалізуємо в численних справах задля розвитку кожного населеного пункту.

Напередодні Нового року та Різдва Христового хочу побажати всім миру, злагоди та віри — в себе, у людей, в процвітання нашого краю. Тож нехай цей рік стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів і творчої наснаги. Нехай у Новий рік в усіх нас будуть чисті помисли, сповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Добра вам і вашим родинам, Господнього благословіння на многії і благії літа!

З повагою
Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...