Треття сесія міської ради засідала для вирішення нагальних питань

З метою запровадження додаткових гарантій соціального захисту, що дозволяють підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців, міська рада прийняла та затвердила на третій сесії міську програму «Допомога» на 2018-2019 роки. Реалізація Програми є однією із складових створених в об’єднаній територіальній громаді системи гарантій найбільш вразливих верств населення за підтримки депутатського корпусу Лановецької міської ради. Одноразова грошова допомога може надаватися фізичним особам, які постійно проживають на території Лановецької міської ради (об’єднаної територіальної громади), особам які перебувають у складному матеріальному становищі внаслідок стихійного лиха, нещасного випадку, важкого захворювання, інших обставин, учасникам бойових дій, малозабезпеченим, які потребують фінансової допомоги, не частіше одного разу в рік – ось такий механізм отримання матеріальної допомоги, на який закладено 312 тис. грн. на 2018-2019 роки.

Прийнято та переадресовано на районну раду депутатський запит щодо передачі відповідних бюджетних установ, розташованих на території Лановецької міської об’єднаної територіальної громади із наявною штатною чисельністю та майном, що знаходиться у користуванні цих бюджетних установ, до комунальної власності Лановецької міської ради.

Найважливішим питанням порядку денного було прийняття та затвердження міського бюджету на 2018 рік в загальні сумі 75013160грн.

Вам також може сподобатися...