Концепція безпеки Лановецької громади розробляється фахівцями зі Львова

«Долучайся! Пропонуй! Змінюй!» – це гасло, під яким сьогодні презентували програму розвитку безпеки громади. Центр правових та політичних досліджень «Сім», що у м. Львові, має позитивні результати впровадження такого проекту на Львівщині, тому ділиться досвідом з іншими громадами. Співорганізаторами таких зустрічей є і Асоціація міст України.

Формування пріоритетів безпеки громади – це тема, яку варто обговорювати і реалізовувати на початкових етапах становлення громади, коли формується перспективні плани та стратегія розвитку ОТГ. Олег Ільків – керівник юридичного відділу Центру «Сім» з акцентував увагу на тому, що безпека – це не лише робота правоохоронних органів, а й питання екології, дорожньої служби, пожежної безпеки.

Позитивні результати впровадження проекту безпеки громад на собі відчув Самбірський район, де було виграно 138 проектів, які передбачали ремонт 47-ми кілометрів дороги, облаштування вуличного освітлення, пішохідних переходів, реконструкція тротуарів і т.д. Зокрема, до Лановецької міської ради завітав голова Самбірської районної ради Віталій Кімак. Основні тези його виступу це: розпочинаємо із концепції визначення безпеки громади; громада визначає пріоритети, а влада є інструментом їх втілення; безпека громади залежить від кожного.

Слухачами гостей із Львівщини були представники Лановецького відділення поліції, Лановецького РС УДСНС у Тернопільській області, які висловили необхідність впровадження подібного проекту і на території нашої громади. Як результат багатогодинної зустрічі – Центр правових та політичних досліджень розпочав роботу над написанням концепції розвитку безпеки Лановецької громади як основного документа, який буде алгоритмом визначення основних пріоритетів забезпечення наших громадян безпечним та комфортним проживанням.

Вам також може сподобатися...