… І вільні духом. І в серці міць…

Саме так можна описати людей, зустріч з якими відбулася в міській раді з нагоди вручення відзнак «За гуманітарну допомогу в антитерористичній операції». Відзнаки Президента України були вручені міським головою Романом Казновецьким волонтерам, що проживають на території міста (передані з Міністерства соціальної політики України). «Сьогодні вам дякує кожен ланівчанин за вашу самовіддану працю, за те, що докладаєте усіх зусиль для забезпечення наших воїнів найнеобхіднішим, що доставляєте домашні привіти на Схід України», – зазначив Роман Володимирович і вручив грамоти та медалі.

Адресатами відзнак стали: Валерій Собчук, Наталя Гамера, Марія Романчук, Лариса Мисюк, Микола Ковальчук, Ірина Березій, о. Ігор Шаринський, о. Олександр Копійковський. Окрім них ще Володимир Зуєв, Олександр Цімерман, Ярослав Кравець, Сергій Яремко, Дмитро Харчук, які з поважних причин не прийшли для нагородження. Самі ж волонтери теж виконали важливу місію і таку ж відзнаку вручили і міському голові – Роману Казновецькому – за допомогу в АТО.

Важко сказати, яка відзнака може найбільшою мірою висловити вдячність українського народу волонтерам за їх жертовність та відданість, однак ми не втомлюємося їм дякувати та шанувати у нашому місті.

Вам також може сподобатися...