Дякуємо за участь в організації і проведенні святкування Дня міста!

Шановні ланівчани! 28 липня нашому місту Ланівці виповнилося 573 роки. Наші земляки, працівники підприємств, організацій, закладів підтвердили свою любов до міста, його  жителів, історії, культури та традицій своєю участю та особистим вкладом в проведення святкових заходів.

Лановецька міська рада, як організатор святкування Дня міста, від імені жителів Лановеччини висловлює подяку настоятелям церков о. Ігорю Шаринському, о. Івану Мануляку, о. Мирону Бречку та всім священнослужителям, які відслужили святковий молебень з нагоди відзначення 1029-ліття хрещення Київської Русі – України та Дня міста.

За підтримку та надану можливість гідно провести свято щиро дякуємо: ПСП а/ф «Горинь» (керівник Осип Гасюк), ПП «Захід Агроінвест» (Василь Гарач), ВАТ «Лановецьке ХПП» (Микола Шевчук), ТОВ «Комарго» (Сергій Казновецький), будівельній компанії «Інвест Родина», народному депутату України Михайлу Головку, ФОП Володимиру Глушку, ФОП Сергію Яремку, ПП Василю Олеськіву.

Оксані Шмир-Комар із Верещак висловлюємо подяку за смачний святковий торт.

Центральній районній бібліотеці для дорослих (директор Світлана Пчола) вдячні за артвиставку «Постаті в історії Лановеччини», вернісаж поетів Лановець та за організацію проекту «Герої книг у нашому місті».

Дякуємо організаторам та учасникам спортивного свята на міському стадіоні, а саме: Лановецькій районній федерації футболу (голова Сергій Ходанович), футбольним збірним командам ветеранів м. Ланівці та смт. Теофіполь та “народному” аматорському духовому оркестру будинку культури с.Юськівці (керівник Михайло Кутрань) за музичний супровід під час відкриття змагань.

За виставку спецавтомобілів висловлюємо вдячність Лановецькій підстанції Кременецької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги (керівник Оксана Алєксєєва), Лановецькому районному сектору УДСНС У Тернопільській області (Тарас Попенко), Лановецькому відділенню поліції (Василь Бурик).

Викладачам та учням КУ «Лановецька районна дитяча музична школа» (керівник Надія Путіліна) дякуємо за організацію та проведення музичної імпровізації, а саме: вокальні групі «Камерата», жіночому вокальному тріо, дуетам Павлу Крисі та Олексію Вів’юрку, Михайлу Слободяну та Зоряні Герасим’юк; юним солістам: Марії Василишині, Соломії Довгалюк, Богдану Демчуку, Юлії Бабій, Богдану Собчуку, Анастасії Черняк та Юлії Біловус.

Лановецькому РКБДЮТ (керівник Юлія Воронюк) дякуємо за організацію та підготовку виставки художніх робіт його вихованців та керівників гуртків «Світ творчості».

Вдячні КУ “Лановецький районний будинок культури” (директор Тетяна Ковальчук) за проведення святкового концерту від місцевих колективів художньої самодіяльності «Волинське намисто»: ведучі концерту – Наталії Гузелик, звукооператору – Андрію Трачу; учасникам концерту: зразковому фольклорному ансамблю “Юськівчанка” (керівник Володимир Клапощук), гурту “Спецефект” Борсуківської ОТГ (керівник Раїса Солонина), народному аматорському обрядово-фольклорному ансамблю та “народному” молодіжному фольклорному ансамблю КУ “Лановецький районний будинок культури” (керівник – заслужений працівник культури України Софія Рижевська), “народному” аматорському хору “Барви Волині” (керівник Світлана Вегера), “народному” аматорському ансамблю народних інструментів КУ “Лановецький районний будинок культури” (керівник Тетяна Ковальчук); солістам: Христині Очеретяні, Аліні Шевчук, Світлані Йордовські, Каріні Кравчук, Людмилі Василишин, Яні Вознюк, Назару Гудзю, Роксолані Кузьменюк, Лілії та Олександрі Чернух.

За феєрію танцювального мистецтва «Ми – діти Лановеччини» завдячуємо зразковому художньому ансамблю танцю “Ольвія” Лановецького РКБДЮТ (керівник Ольга Голишева); солістам “зразкового” фольклорного ансамблю “Горинка” КУ “Лановецький районний будинок культури” Юлії Біловус та Анастасії Черняк (керівник Ірина Криса).

За організацію та проведення вечірніх святкових заходів щиро дякуємо Юрію Матевощуку, музичним гуртам «Bugs Bunny», «Патроничі», «Los Colorados».

За фотозону дякуємо Олександру, Тетяні і Ользі Друзюк, Олені Альяні.

Також Лановецька міська рада висловлює вдячність за охорону громадського порядку під час проведення святкових заходів задіяному особовому складу Лановецького відділення поліції.

За наведення чистоти і порядку по вулицях, на центральні площі і сквері міста до і після святкових заходів дякуємо працівникам Лановецького комунального підприємства по благоустрою (в.о. начальника Микола Розевик).

Міська рада також щиро вдячна друзям, від яких надійшли вітальні адреси з нагоди святкувань у Ланівцях, колективам підприємств, установ, організацій, жителям міста, які взяли участь в упорядкуванні своїх дворів та прилеглих територій. Дякуємо ланівчанам та гостям нашого міста, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю. Особлива вдячність хлопцям, які захищають наш мир і спокій на Сході України, завдяки яким ми мали змогу організувати і провести свято у місті.

Здоров׳я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до міста  і до кожного його жителя зокрема, зігріває ваші серця, а наші Ланівці й надалі все краще розвиваються, міцніють та процвітають.

З повагою та вдячністю
Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...