Дорогі Ланівчани, шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста Ланівці та Хрещення Київської Русі-України – свят, які об’єдналися в одній даті – 28 липня. Це особливий, унікальний день, коли кожен з нас відчуває себе частиною великої родини, коли об’єднуються усі, для кого Ланівці – своє рідне місце з добрими людьми. Сьогодні ми згадуємо основні віхи історії Лановець, а також щодня пишемо нові літописні сторінки нашої малої Батьківщини. Найбільша гордість Лановець – наші мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста. Завдячуючи вашій наполегливості та клопіткій праці, самовідданості продовжує розвиватися сучасна Лановеччина.

Мабуть недарма у центрі нашого міста велично стоїть князь Володимир Великий – правитель і хреститель Київської Русі, в день якого цьогоріч ми відзначаємо 573-ю річницю нашого славного міста – Ланівці. Символ мужності, волі та українського народу – Володимир – зустрічає гостей міста та щодня оберігає його мешканців.

Тож, з нагоди свят бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю та зусилля, які ви докладаєте для розвитку нашого міста.

Нехай процвітають Ланівці – хай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом вас, лановецька громадо! З днем народження, рідне місто Ланівці!

З повагою і вдячністю
Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

 

Вам також може сподобатися...