Гідне життя нашим дітям – ось про що говорили в міській раді

Відбулося засідання комісії Лановецької міської ради з питань захисту прав дитини, на якій розглядалося можливе вилучення дітей та влаштування їх у дитячий будинок «малятко» та притулок, в зв’язку із невиконанням батьків їх обов’язків.

Так, під час рейду по сім’ях, які стоять на обліку як неблагополучні, було зафіксовано повну антисанітарію в одній із сімей, що проживають на території міської ради. Працівниками міської ради спільно із службою у справах дітей Лановецької райдержадміністрації, було відібрано п’ятеро дітей до лікарні, де, після обстеження лікарі констатували – синдром недоглянутих дітей. Заслухавши батьків малечі, які запевняли вкотре, що змінять свій стиль життя – дбатимуть про діток, купуватимуть усе необхідне їм, даруватимуть любов, ніжність та тепло діткам, комісія вирішила дати останній шанс цій сім’ї – за цей час має бути доведений до ладу будинок, придбані речі та продукти харчування, налагоджено діалог між батьками.

Дедалі частіше нам доводиться зустрічатися із подібними ситуаціями, тож закликаємо батьків турбуватися не про себе перш за все, а про діток, які стали дарунком Бога для вас, тому любіть їх, плекайте та навчайте власним прикладом жити чесно, гідно та в мирі і злагоді.

Вам також може сподобатися...