Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради

Під час засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Романа Казновецького, члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються життя міста і сіл. Першочергово розглянуто звернення громадян з питань виділення матеріальних допомог. В результаті дев’ятьом особам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, надано грошову допомогу на загальну суму 7 000 грн.; одному учаснику АТО – 1 000 грн., двом особам, які прийняті на військову службу в Збройні Сили України за контрактом по 4 000 грн. кожному.

Розглянувши клопотання управління Держпродспоживслужби в Лановецькому районі та з метою попередження африканської чуми свиней на території міської ради заборонено торгівлю живими тваринами до 01 серпня 2017 року.

Традиційно на засіданні прийнято ряд рішень про зміну та присвоєння нових адресних номерів об’єктам нерухомого майна житлового і нежитлового фонду.

За результатами розгляду звернення ФОП Бородавчука Ю.О. надано дозвіл на порушення об’єкта благоустрою по вул. Незалежності, 13 м.Ланівці (земляні роботи, які пов’язані з розриттям дорожнього покриття довжиною 14 м. для заміни каналізаційної труби).

Члени виконавчого комітету також зобов’язали міського голову укласти договора про пайову участь у розвитку інфраструктури Лановецької міської ради із забудовниками, які самовільно ухиляються від даної сплати, та які виявлені в ході ревізії Лановецького міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Лановецької міської ради за період з 01.01.2013 року по 30.04.2016 року, на умовах 5% від загальної кошторисної вартості об’єкта будівництва.

Вам також може сподобатися...