Про місто і для міста

У Ланівцях продовжуються роботи по облаштуванню тротуарів, а саме, по вулицях: Тернопільська, Незалежності та Привокзальна. Проектами передбачено вкладання нового покриття, встановлення бордюрів та поребриків. Так, по вул. Незалежності бруківку буде вкладено від Чорнобильського мікрорайону і до меморіалу воїнам, загиблим в Другій Світовій війні, загальною протяжністю – 980 м і вартістю 1 млн. гривень. Що ж до вул. Тернопільської, то згідно з проектом довжина запланованих робіт становить 457 м, вартість – 632 921 грн. Привокзальна вулиця буде більш трудомістка, оскільки раніше там не було тротуару, тож роботи починаються із нуля, вартість проекту – 418 921 грн., а сама пішохідна ділянка матиме протяжність – 306 м. Зазначимо, що завдяки електронній системі державних закупівель «ProZorro», вдалося зекономити 922 302 грн. на облаштуванні цих трьох тротуарів, тож ці кошти можна інвестувати в інші проекти розвитку нашого міста.

В мікрорайоні цукрового заводу реалізовується проект реконструкції ділянки водогону по вул. Вишнівецька, ним передбачено прокладання водогону загальною довжиною 630 м, заміна фасонних частин існуючих колодязів, облаштування водорозподільчих колодязів із пожежними гідрантами, які забезпечать пожежну безпеку, адже до сьогодні жодного діючого гідранта там не має. Вартість проекту – 350 тис. грн.

Проводяться і ремонтні дорожні роботи, зокрема грейдерування і підсипання дорожнього покриття було по вулицях Українська, Сонячна, Жирак, Новосілка, Відродження, Коротка, Північна, Івана Франка, Івана Богуна та дорога до джерела Святої трійці. Ямковим ремонтом охоплено вулиці Білозірська, Травнева, Волинська, Шкільна.

Розпочато роботи по виготовленню проектної документації на ремонт водогону і наявного тротуару по вул. Волинська.

Враховуючи численні звернення жителів сіл Волиця та Малі Кусківці, для зручності їх пересування облаштовано місток через річку Жирак, який до цього часу був в аварійному стані.

З метою мінімізації утворення стихійних сміттєзвалищ, продовжуються роботи по облаштуванню сміттєвих майданчиків. Так, по вулицях Привокзальна, Жирак і Новосілка, а також на перетині вулиць Тернопільська і Незалежності.

Проводяться роботи по монтажу огорож футбольних майданчиків, яких облаштовано в нашому місті сім. Також на міському стадіоні оновлено покриття, а в роздягальні монтовано плитку.

Завдяки тісній співпраці громади та міської ради покращено благоустрій вулиці Незалежності, 39. Виділено матеріали для фарбування, якими жителі спільно із КПпБ привели прибудинкову територію в належний стан.

Також продовжуються роботи з модернізації вуличного освітлення. Освітлено наступні вулиці: Тернопільська, Івана Франка, Івана Богуна, Коротка, Північна, Відродження (частково), Сагайдачного.

Міська рада і надалі реалізовуватиме усі проекти для покращення комфортного проживання у нашому місті. Головне пам’ятаймо – ваша активність породжує нашу діяльність.

Вам також може сподобатися...