Професійне свято працівників водного господарства

Традиційно, що початок червня знаменується відзначенням професійного свята працівниками водного господарства(перша неділя червня). Із цієї нагоди, сьогодні відбулася урочиста нарада у Лановецькому міжрайонному управлінні водного господарства, участь у якій взяли міський голова Роман Казновецький та перший заступник міського голови Руслан Задерей. У просторій залі, заповненій працівниками установи, а їх в штаті 53, витали щирі слова вітання, побажання, радість та гордість, що рік у рік наш МУВГ займає вільні місця в області.

Грамотами міської ради за сумлінну працю нагородженні Володимир Меньок, Ірина Попсуйко, Юрій Батьковець, який є і керівником управління і депутатом міської ради.

Зазначимо, що міською радою прийнято програми підтримки Лановецького МУВГ та утримання техніки, яка залучається для ліквідації НС та інших робіт на території міської ради.

Принагідно висловлюємо щирі слова вітання з нагоди професійного свята усім працівникам водного господарства району, зичимо вам здоров’я, успіхів, розвитку та Божого благословення у всіх починаннях та справах. Мирного неба, щастя та добробуту вам і вашим родинам.

Вам також може сподобатися...