Чергове засідання 21 сесії міської ради

24 травня 2017 року відбулося чергове засідання 21 сесії міської ради VІІ скликання, на якій було розглянуто 9 основних та 46 земельних питань. У засіданні сесії взяли участь 18 депутатів міської ради. Всі питання порядку денного попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.

Одним з основних питань, яке одноголосно підтримали депутати міської ради, є прийняття рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», що розроблене згідно висновку Тернопільської обласної адміністрації про відповідність Конституції та законам України проекту рішення Лановецької міської ради Лановецького району Тернопільської області, Краснолуцької сільської ради Лановецького району Тернопільської області, Якимівської сільської ради Лановецького району Тернопільської області, Загірцівської сільської ради Лановецького району Тернопільської області, Юськовецької сільської ради Лановецького району Тернопільської області «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

За ініціативи міського голови та з метою встановлення історичної традиції використання місцевої символіки було ухвалено рішення «Про прапор міста Ланівці» (проект прапора).

Розглядалося питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, зокрема заплановано виділити кошти на:

– реконструкцію вуличного освітлення по вул. Січових Стрільців – 8 тис.грн., по вул. Сагайдачного – 59,6 тис.грн.

– реконструкцію тротуару по вул.Незалежності – 509 тис.грн.

– реконструкцію КНС – 194,615 тис.грн.

– поточний ремонт доріг – 84 тис.грн.

– розширення і обслуговування вуличного освітлення на території міської ради – 50 тис.грн.

– закупівлю засобів індивідуального захисту працівників Лановецького КПБ – 10 тис.грн.

З метою зменшення податкового тиску на громадян міста депутати міської ради одноголосно підтримали рішення про зменшення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в 2 рази (для об’єктів житлової нерухомості з 0,5% до 0,25%, для об’єктів нежитлової нерухомості в частині господарських будівель з 0,1% до 0,05%, для об’єктів нежитлової нерухомості, крім господарських будівель з 0,2% до 0,1%).

На сесії прийнято рішення про взяття на баланс Лановецької міської ради 5 безхазяйних гідротехнічних споруд, що знаходяться на території Лановецької міської ради.

В ході пленарного засідання 21 сесії міської ради також було розглянуто ряд земельних питань.

Вам також може сподобатися...