26 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Насамперед членами виконавчого комітету розглядалися питання, які стосуються життєдіяльності містян. Традиційно було прийнято ряд рішень про надання матеріальних виплат. Так, розглянувши звернення громадян виділено матеріальних допомог особам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, в загальній сумі 8800 грн.; учасникам АТО – 4000 грн. Окрім цього фінансову підтримку надано особам, які брали участь у виконанні бойових завдань на території інших держав та з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні надано одноразову матеріальну допомогу 11 ветеранам кратну 700 грн. кожному.

З метою підтримки та стимулювання інтелектуальної та творчо обдарованої молоді членами виконкому виділено 8000 грн. для переможців ІІІ (обласного) та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 роках НВК «Лановецька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля» та НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2»; 7500 грн. – придбання подарунків для випускників дошкільних навчальних закладів міста. Вихованцям Лановецького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості виділено 2000 грн. для участі в змаганнях 25 етапу Кубку світу з авіамодельного спорту в м.Біттерфельд Німеччина та 2000 грн. – в Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені П.Вірського.

В ході засідання, також розглядалися питання про присвоєння та зміну адресних номерів об’єктам нерухомого майна. Це питання виконкомом піднімається досить часто для того, щоб упорядкувати нумерацію будинків та земельних ділянок, що в подальшому дає змогу адресатам спростити механізм здійснення реєстраційних чи інших дій.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2017 рік, члени виконкому заслухали інформацію про роботу Лановецького КПпБ щодо надання послуг населенню. В.о. начальника підприємства Розевик М.О. довів до відома присутнім, що в поточному році надано послуг з водопостачання і водовідведення на загальну суму 245,9 тис. грн., вивезення твердих побутових відходів – 77,1 тис. грн., на придбання матеріалів та надання послуг по благоустрою міста – 870,1 тис. грн. В підсумку виконком зобов’язав КПпБ: продовжити роботу щодо укладання договорів з фізичними та юридичними особами на вивезення твердих побутових відходів; активізувати роботу щодо дотримання населенням Правил благоустрою на території Лановецької міської ради; забезпечити належний догляд за територією Лановецького сміттєзвалища тощо.

Вам також може сподобатися...