ХХ сесія міської ради (підсумки)

11 та 12 квітня 2017 року відбулася двадцята сесія Лановецької міської ради, на якій було розглянуто 27 основних та 18 земельних питань.

Розглядалося питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, зокрема передбачено спрямувати кошти на капітальний ремонт тротуару по вул. Привокзальна в сумі 816 тис.грн., на капітальний ремонт тротуару по вул. Тернопільська – 600 тис.грн., на комплексну програму розвитку футболу в м.Ланівці на 2017-2019 роки – 50 тис.грн., на програму розвитку водного господарства м.Ланівці на період 2017-2021 роки – 35 тис.грн.

Депутатами міської ради прийнято рішення про надання іншої субвенцій із міського бюджету Лановецькому районному бюджету на 2017 рік в сумі 16 тис. грн. для проведення розрахунків з перевізником Собко В.В., який здійснює перевезення учнів з Іванковецької ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Оришківці.

З метою залучення органів місцевого самоврядування, громадськості до розвитку, збереження, реставрації, раціонального використання та популяризації існуючих об’єктів культурної спадщини було затверджено міську програму підтримки об’єктів культурної спадщини на 2017-2019 роки.

Для покращення роботи районної організації Товариства Червоного Хреста з питань надання медико-соціальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, розширення якості надання соціальної реабілітації малозахищеним громадянам депутатами прийнято рішення «Про міську програму підтримки і розвитку Лановецької районної організації Товариства Червоного Хреста «Милосердя» на 2017-2019 роки».

Важливим питанням, що розглядалося, було схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», що був підготовлений спільною робочою групою та обговорений за участю представників Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, Лановецької міської ради, Краснолуцької, Загірцівської, Юськовецької та Якимівської сільських рад, депутатів та громадськості на базі Якимівської сільської ради.

Лановецька міська рада стурбована ситуацією, яка склалася навколо Лановецького цукрового заводу, оскільки ТОВ «Буд Пром Експорт-2008» має намір виробляти негашене вапно на недіючому цукровому заводі, що призведе до викиду в атмосферне повітря шкідливих газів, забруднюючих речовин, великої кількості пилу та є екологічно небезпечним для жителів міста. Розглянувши пропозицію міського голови, було прийнято рішення підтримати звернення депутатів міської ради щодо недопущення виробництва негашеного вапна на території недіючого Лановецького цукрового заводу та надіслати його до органів виконавчої влади, які здійснюють контроль, нагляд і надання дозвільних документів з оцінки впливу на довкілля такої діяльності.

Також на сесії розглядалося ряд інших важливих питань, які відіграють значну роль у розвитку Лановець.

Вам також може сподобатися...