Шановні керівники установ, організацій, підприємств району, приватні підприємці, жителі м. Ланівців та сіл Оришківців, Волиці, М.Кусківців!

Міська рада, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою на території Лановецької міської ради, просить у час що залишився до Великодня, провести благоустрій територій прилеглих до ваших підприємств, установ, організацій, приватних об’єктів бізнесу, житлових багатоквартирних та індивідуальних будинків. Просимо забезпечити прибирання сміття, приведення до належного стану зелених насаджень, фасадів займаних будівель.

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, згідно п. 3.2. Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць: забороняється складування тари і запасів товарів біля кіосків, наметів, торгівельних павільйонів, магазинів та інших підприємств торгівлі, а також на прилеглій до них території. Підприємства торгівлі зобов’язані здійснювати прибирання прилеглих територій у радіусі не менше 5 м та забезпечувати зберігання і перевезення побутових відходів відповідно до вимог Санітарних норм.

Окремо відзначаємо про те, що відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1 360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1 700 грн.).

Закликаємо спільними зусиллями зробити територію міста і сіл привабливою для себе та наших гостей.

Вам також може сподобатися...