Ремонт доріг, матеріальні виплати, зміна адресних номерів – основні питання розгляду чергового засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради

Розглянувши заяви та звернення містян, виділено матеріальних допомог особам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, в загальній сумі 7100 грн.; учасникам АТО – 3000 грн.; прийнятим на військову службу за контрактом – 4000 грн. Окрім цього фінансову підтримку надано особам, які брали участь у виконанні бойових завдань на території інших держав та для підтримки та стимулювання інтелектуальної та творчо обдарованої молоді, а саме на поїздку Ангеліни Фурман, учениці НВК “Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – ліцей ім. Ю. Коваля” в м. Житомир на IV етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Членами виконавчого комітету затверджено титульний список поточного ремонту вулично-дорожньої мережі на території Лановецької міської ради. Вулиці Молодіжна, Корольова, Травнева, Волинська, Шевченка, Українська, Новосілка ближчим часом будуть оновлені.

Розглядалося питання режиму роботи літнього кафе по вул. Незалежності 34а у вихідні та святкові дні. Йдеться про літнє кафе, що біля озера. Рішенням комітету – зобов’язати Аріадну Петрук забезпечити під час роботи закладу належний громадський порядок, дотримуватися Правил благоустрою на території Лановецької міської ради та укласти договір з Лановецької КПпБ на вивезення твердих побутових відходів.

Погодив виконком дозвіл на порушення об’єкта благоустрою, а саме – ФОП Сергію Яремку облаштувати сходи та три виступи для розміщення лавочок. Окрім цього підприємець зобов’язується дотримуватися Правил благоустрою та власними силами привести територію у належний стан.

На порядку денному засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради розглядалося і ряд інших актуальних питань.

Вам також може сподобатися...