Е-декларування. До відома депутатів Лановецької міської ради сьомого скликання!

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» в термін до 1 квітня 2017 року Ви повинні подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Для подання електронної декларації суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб doc.

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю pdf.

Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій містяться на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

Для того, щоб уникнути помилок при поданні декларацій, Ви можете скористатись даними територіального органу ДФС щодо отриманих Вами у звітному періоді доходів (надається безоплатно на письмовий запит особи), даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (надається платно), Єдиного державного реєстру МВС (відомості щодо власників транспортних засобів, витяг надається безоплатно) та ін.

Вам також може сподобатися...