Люди доброї волі: вперше ми відзначили День добровольця

Напередодні Дня добровольця, який ми святкуватимемо завтра, відбулася зустріч добровольців нашого краю із представниками влади, а саме – міським головою Романом Казновецьким, головою районної ради Русланою Кушнір та головою райдержадміністрації Юліаном Сірантом, в кабінеті якого захід і проходив. Учасниками зустрічі також були перший заступник голови РДА Олександр Батожний, головний спеціаліст Лановецького бюро правової допомоги Оксана Жмака, голова громадської організації «Воїни АТО Лановеччини» Дмитро Харчук та представники ЗМІ.

Хвилиною мовчання присутні згадали полеглих на Сході країни наших земляків – Василя Борисевича та Юрія Коваля. Нагадаємо, що Указом Президента України від 10 березня 2017 року нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня старшину Юрія Коваля – ланівчанина, який загинув 20 лютого 2016 року від кулі снайпера поблизу Мар’їнки, що на Донеччині.

Серед запрошених був молодий хлопець двадцяти років – Ярослав Лизун, який весною 2016 року став членом добровольчого батальйону «Удар», в ході ближнього бою отримав поранення в ногу. Зараз проходить курс реабілітації. Двадцятичотирирічний житель с. Краснолука – Олександр Максимлюк – знає що таке військові дії теж не із чуток. Однак, повернувшись додому, зіткнувся із поширеною проблемою – повинен піти на строкову службу. Тут, представники влади пообіцяли зробити усе можливе, щоб змінити таку ситуацію і не лише для Олександра, але й для інших. Подружжя Ірини Діденко та Богдана Загурського, які побралися на Майдані, теж розповіли свої історії добровольчої служби заради України.

Усіх присутніх об’єднувала спільна думка – люди доброї волі, які вже одного разу пішли воювати через власні міркування, готові знов і знов доказувати зі зброєю в руках свою любов та відданість українському народу. Як підсумок першого святкування Дня добровольця – окреслено основні питання сьогодення та шляхи їх спільного вирішення.

З нагоди ж цього дня – висловлюємо щирі слова вдячності за мужність, волю та патріотизм. Ви – люди доброї волі – приклад для підростаючого покоління як потрібно любити Україну!

Вам також може сподобатися...