Встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, проведення щорічної акції «За чисте довкілля» – найдискусійніші рішення сьогоднішнього виконкому

Серед  питань, які  розглянули сьогодні члени виконкому – план заходів з  підготовки та проведення щорічної акції «За чисте довкілля» у 2017 році. Зокрема,  затвердили план заходів з підготовки та проведення благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» на території міської ради протягом квітня – травня 2017 року doc та розподіл територій за підприємствами, організаціями, установами всіх форм власності, підприємцями на період акції та до кінця 2017 року xls. Оголошено на території міської ради з 01 квітня по 31 травня 2017 року щорічний благоустрій із забезпечення чистоти і порядку та другу суботу квітня (08 квітня 2017 року) Всеукраїнським Днем благоустрою на території міської ради. Нагадаємо, що згідно п. 1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дане рішення є обов’язковим для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

Тож, закликаємо ланівчан до спільно праці з метою забезпечення утримання території міської ради у належному стані,  її санітарного очищення,  збереження  об’єктів загального   користування   та  створення  умов,сприятливих для життєдіяльності  населення і пам’ятаймо, що кожен наш крок – це прояв єдності на благо нашого міста.

Для приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються Лановецьким комунальним підприємством по благоустрою у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво встановлено нові тарифи за 1 м³ з ПДВ:

1) для населення – 9,97 грн.;

2) для бюджетних організацій – 12,37 грн.;

3) для інших споживачів – 12,37 грн.

Крім того, на засіданні виконкому, з метою попередження африканської чуми свиней, продовжено заборону торгівлі живими тваринами на території міської ради до 01 травня 2017 року.

Для часткового вирішення та задоволення соціально-побутових потреб населення виконавчим комітетом надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 25 700 грн., з них 11 000 грн. особам, які брали участь в антитерористичній операції, 7 200 грн. особам, які брали участь у виконанні бойових завдань на території інших країн, 7 500 грн. іншим категоріям населення, які опинилися в складному матеріальному становищі.

Також члени виконкому погодили калькуляції витрат на послуги, які надаються Лановецьким КПпБ. Вартість послуги ескаватора–навантажувача БАМ – 2014 за одну машино-годину від 339,48 грн. до 371,81 грн.; вартість послуги висоторіза STIHL HT 131 за одну годину від 72,58 грн. до 85,76 грн.; вартість  послуги бензопили Makita ЕА 3203 S за одну годину від 67,87 грн. до 80,22 грн.

Проголосували за перереєстрацію на квартирному обліку при виконавчому комітеті  Лановецької міської ради. Нагадаємо, що на квартирному обліку перебуває  17 чоловік, які потребують поліпшення житлових умов. З них 14 чоловік, що користуються правом першочергового отримання житла та 1 чоловік, який користуються правом позачергового отримання житла.

З метою реалізації проекту організації території Лановецького зоологічного парку місцевого значення «Лановецький зооботсад», затвердженого рішенням виконавчого комітету Лановецької міської ради від 25 серпня 2016 року № 110, надано дозвіл на видалення дерев (ІІ черги) по вулиці Грушевського, 31-А м.Ланівці в кількості 98 одиниць.

Серед робочих питань, які виносилися в порядку контролю, як приймаються та виконуються раніше прийняті рішення, розглянули інформацію районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами міської, сільських рад Лановецького району у другому півріччі 2016 року.

Вам також може сподобатися...